תנועה לנפש

תנועה לנפש - תנועה והתמקדות פנימית

סדנת תנועה לנפש כוללת אלתור בתנועה, התנסות בטכניקות תנועה שונות (בוטו, איבר מוביל, תנועת מים ועוד), ביטוי רגשי עמוק דרך תנועה, הומור, צחוק, חווית שחרור, כלים ליצירת מציאות ולהתמקדות במשאלות אישיות, דמיון מודרך.  העבודה אישית, זוגית וקבוצתית. 

 

מבנה הסדנה

 אורך כל מפגש: שעה וחצי - שעתיים

הסדנה מודולארית וניתן להתאימה לצרכי המשתתפים:

  • אפשרות לסדנה שנתית - מפגשים אחת לשבוע
  • אפשרות למספר מפגשים מוגבל
  • אפשרות למפגש חד פעמי בן שעתיים עד שלש שעות

למי הסדנה מתאימה:

 הסדנה מתאימה לקבוצות, משפחות, זוגות ויחידים.  אפשר גם לעבוד בצורה פרטנית אישית. כמו כן ניתן להתאים את הסדנה הן למטפלים ואנשי מקצוע כהעשרה טיפולית והן לבעלי צרכים מיוחדים. אין צורך בנסיון קודם. כל משתתף עובד בהתאם לרמתו האישית והסדנה מתאימה לכל הגילאים (נוער, מבוגרים וגיל הזהב).

על המנחה:

אוסי רחמילביץ', שחקנית, בימאית ומורה למשחק ולתנועה. בוגרת בית הספר לתיאטרון רחוב וליצנות של אברהם דנא. הופיעה במסגרת תיאטרוני הרחוב מהרבא ודיאבולו בארץ ובעולם. מנחת תנועה לשחקנים מזה שנים רבות. מטפלת בכמה שיטות טיפול:  ביו אנרגיה, שיטת טרייגר ועיסוי בעזרת שמנים אתריים. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותעודת הוראה בתיאטרון. בוגרת סדנאות התנועה של אריה בורשטיין בסמינר הקיבוצים. תלמידת ייעוץ רוחני ביוגראפי (שיטת טיפול ויעוץ אישי אנתרופוסופית).תלמידתן הנאמנה של ימימה ושל מרים איזרסקי אשר פיתחה שיטת תנועה ועיסוי לריפוי עצמי מסרטן.

אוסי עוסקת שנים רבות בהתפתחות אישית דרך משחק, נגינה, תנועה, ציור, כתיבה והתמקדות פנימית.

מתוך תפיסה ואמונה שחוויות חיינו רשומות ואצורות בגוף, מנחה אוסי אתכם המשתתפים להקשיב לגופכם ולקול הפנימי היצירתי המנחה אתכם, על גווניו הרבים.

דרך עבודה אישית, זוגית וקבוצתית תוכלו לפתח את המגוון התנועתי שלכם, את יכולת האילתור שלכם, את התקשורת שלכם עם עצמכם ועם אחרים ותוכלו לחזק את תחושת החיות שלכם ואת האהבה שבתוככם.

 

תמונות